Zahradnické práce

Zahradnické práce

Firma zahradnické služby Vám nabízí kompletní služby v oblasti údržby a péče o zeleň, které zajišťujeme v hlavním městě Praha a na území Středočeského kraje. Nabízíme řešení pro ty, kteří si přejí zajistit veškerou péči o zahradu či jakýkoli zelený prostor. Mile vás překvapíme naší rychlou komunikací a perfektní kvalitou odvedené práce. Údržba zahrad je pro nás radost, spojená s Vaší spokojeností. Těšíme se na budoucí spolupráci.


Zahradnické práce Zahradnické práce 1 Zahradnické práce 2 Zahradnické práce 3 Zahradnické práce 4 Zahradnické práce 5 Zahradnické práce 6 Zahradnické práce 7 Zahradnické práce 8 Zahradnické práce 9

Zahradnické práce

V hlavním městě Praha a Středočeském kraji vám naše firma zprostředkuje veškeré zahradnické práce. Naší prioritou v této oblasti je kvalitní a rychlé provedení jakéhokoli požadavku našeho zákazníka. Působíme ve Středočeském regionu už několik let. Zahradnické práce nabízíme našim klientům při pravidelné spolupráci za zvýhodněné cenění.

Naše firma má v zahradnických službách zkušenosti s menšími i rozlehlejšími plochami různého charakteru a využíváme pouze zahradní pracovní stroje od ověřených a renomovaných firem. S naší prací v mnoha případech vzniká samozřejmě i odpad, o který se vám rádi postaráme také. Níže Vám uvádíme nejčastěji vykonávané zahradnické služby na území města Prahy a Středočeského kraje.

Zahradnické práce - sekání trávy

Sekání travnatých ploch jsou nejčastější zahradnické práce, které vykonáváme v hlavním městě Praha. Jak je uvedeno v úvodním odstavci, už jsme se během naší existence na trhu setkali s menšími i rozlehlejšími plochami různého charakteru a náročnosti. Kvalita trávníku je přímo závislá na pravidelné péči. Máme kvalifikované zaměstnance, kteří svou práci provádějí s nejlepším svědomím a vědomím.

Sekání trávy provádíme nejčastěji pomocí rotační sekačky, pokud je třeba, máme k dispozici i výkonný křovinořez. Všechny naše zahradnické pracovní stroje pochází od renomovaných firem Stihl a Viking, které nám i vám vždy zaručují kvalitně a rychle provedenu práci spojenou s vaší následnou spokojeností.

Zahradnické práce - vertikutace

Vertikutace patří mezi základní doporučené úkony při údržbě trávníku. Lze ji jednoduše chápat jako způsob, kterým pročesáváme trávník. Ze zkušenosti víme, že mnoho lidí tuto činnost opomíjí, ale je to stejně důležitá činnost jako například hnojení.

Vertikutace vám z trávníku odstraní tzv. stařinu, podněcuje tvorbu nových výhonů. Zlepšíme sorpční vlastnosti trávníku a ten proto poté lépe dýchá a lépe přijímá živiny. Po výkonu doporučujeme trávník pohnojit vhodným hnojivem a dosít holá místa po zásahu trávní směsí, pokud byl před vertikutací trávník opravdu hodně zanesen. Brzy budete svědci toho, že ošetřená plocha zareaguje zhoustnutím a svěže zeleným zabarvením.

Tyto zahradnické práce se provádí pomocí specializovaného stroje, nejlépe dvakrát do roka, z jara a na podzim. Doporučujeme, abyste minimálně jarní vertikutaci každému trávníku dopřáli.

Zahradnické práce - hnojení trávníků a záhonů

Jak jsme dříve uvedli v jiné sekci článků, tato činnost je také velice přínosná nejen pro váš trávník z hlediska kvality a ozdravení. K naší práci využíváme pouze ověřená hnojiva, která jsou zdravotně nezávadná pro naše životní prostředí. Zvláště tuto péči doporučujeme na počátku roku v jarním období, je to v důsledku ta nejjednodušší možná základní příprava trávníku na další období v roce a zároveň jeho ozdravení, které je vždy viditelné na kvalitě, ale i zbarvení.

Zahradnické práce - kosení vzrostlé trávy

Naše firma tyto zahradnické práce bezesporu provádí také. Jedná se především o těžké terény, které nebyly delší dobu udržovány, ale není to žádná velká překážka, jelikož využíváme odolné a renomované pracovní stroje od firmy Stihl. Díky těmto pomocníkům vám dokážeme vyhovět nejen kvalitou námi vykonané práce, ale taky vás mile překvapíme rychlostí provedení, protože s těmito stroji je tato činnost radostí.

Zahradnické práce - údržba záhonů

V mnoha případech se během údržby zeleně střetáváme s tím, že si klient přeje i kompletní údržbu záhonů, kterou také v naší nabídce na zahradnické práce naleznete. Konkrétně se jedná o plení záhonu, dosypávání mulčovací kůry, a pokud si zákazník opět přeje, poté i následné hnojení záhonu.

Zahradnické práce - kácení dřevin

V našem poli působnosti se velice často potýkáme s kácením dřevin různého výškového charakteru, včetně rizikového kacení vzrostlejších stromů. V této rizikové činnosti je více než nutné zvolit správný způsob výkonu, ten si pečlivě na místě rozvrhnout, aby vše proběhlo bezpečně. Při této práci vzniká objemově nejvíce bioodpadu, o který se vám také postaráme.

Mezi tyto zahradnické práce patří i zkracování, pravidelné i preventivní prořezávání a tvarování dřevin, také nesmíme zapomenout zastřihávání živých plotů dle přání našeho zákazníka. Pokud je váš soukromý či firemní pozemek zanesen nejen plevelem ale i vzrostlými nálety, pomůžeme vám v této záležitosti také. Více informací se lze dočíst na stránce Kácení stromů.

Zahradnické práce - odvoz a úklid pozemku či objektu

Naše firma dále mimo zahradnické práce zajišťuje veškeré technické služby, které si náš klient objedná. Vykonáváme nejčastěji lisování odpadu, venkovní i vnitřní údržbu zasklených ploch, čištění okapů, údržbu chodníků atd. Je možné s námi domluvit převoz či stěhování jakékoliv věci či materiálu. Během zimního období provádíme úklid parkovišť a okolních prostor, které jsou celoročně využívané a je potřeba je neustále držet v pravidelném provozu i během zimy, kdy tyto plochy jsou zasněžené.

Zahradnické práce - Podzimní úklid listí

Na podzim vám zprostředkujeme úklid spadaného listí, včetně jeho likvidace, pokud si zákazník přeje. Při výkonu používáme výkonné fukary.

Zahradnické práce - video

Zahradnické služby - fotky:

Zahradnické práce Zahradnické práce 1 Zahradnické práce 2 Zahradnické práce 3 Zahradnické práce 4 Zahradnické práce 5 Zahradnické práce 6 Zahradnické práce 7 Zahradnické práce 8 Zahradnické práce 9

Zahradnické práce - mohlo by vás také zajímat

Zahradnické práce

Proč vybrat právě nás

  1. Reagujeme na vaší poptávku ještě tentýž den
  2. Používáme vybavení od renomované firmy Stihl
  3. Zdarma Vás naštívíme a provedeme kalkulaci na místě
  4. Při sjednání pravidelných služeb možnost slevy

Z našich referencí

Zahradnické práce 8 Zahradnické práce 9

Zahradnické služby Zahry v číslech

  • Naše firma působí na trhu více než 6 let
  • Momentálně máme za sebou více než 386 spokojených klientů
  • Opracovali jsme více než 789 000 m2 travnatých a jiných ploch
  • Zvertikutovali jsme cca 52 400 m2
  • Zlikvidovali jsme více než 34 700 m3 biodpadu
  • Můžete nás sledovat na 3 sociálních sítích

Působíme hlavně v těchto oblastech

Zahradnické práce 10

Tomáš Zahrádka, Tel: +420 605 701 110, Email: zahradka@zahry.cz